Masz pytanie?

PLAYMOBIL 5363 Samochód strażacki

Zabawki

Cena:179.90
masz pytania?

Zabawki PLAYMOBIL stwarzają dzieciom wspaniałe możliwości odzwierciedlania i przeżywania świata w małym formacie!

PLAYMOBIL 5363 Samochód Straży Pożarnej - Ten duży samochód to prawdziwa mobilna jednostka straży pożarnej. Pełen jest funkcjonalych detali, w jakie wyposażony jest prawdziwy wóz strażacki. Na zdejmowanym dachu kabiny znajdują się migające lampy, a w zamykanych skrzyniach ładunkowych, posegregowany w specjalnych wysuwanych skrzyniach, profesjonalny sprzęt gaśniczy i porządkowy. Znajdujące się na wyposażeniu działko wodne, umieszczone na dachu będzie z pewnością niezawodne podczas akcji gaszenia pożaru. W zestawie chłopcy znajdą również figurkę strażaka.

Istnieje możliwość rozbudowy zestawu o moduł RC Playmobil 4856, dzięki któremu dziecko będzie miało możliwość zdalnego sterowania pojazdem oraz o pompę gaśniczą Playmobil 4825, którą można dołaczyć do armatki wodnej.

Wymiary samochodu: 23 x 12 x 17 cm.
Wymiary opakowania: 34 x 25 x 15 cm.
Zasilanie: 2 x 1,5V AAA

Niezwykle szczegółowe i realistycznie wyglądające detale inspirują Dzieci do budowania własnego „mini świata', w którym odgrywają scenki i wchodzą w role poszczególnych postaci. Dzięki temu zabawki PLAYMOBIL wspierają dziecięcy rozwój, pobudzają fantazję i kreatywność jednocześnie zachęcając do poznawania otaczającego świata. Ogromna paleta produktów obejmująca: zoo, farmę, stadninę, świat rycerzy i piratów, domki z wyposażeniem, szkołę, szpital, tematykę wakacyjną czy świat starożytny, sprawią że każde dziecko znajdzie tu coś co szczególnie je zainteresuje.
Staranny proces produkcji, zaawansowane technologicznie linie produkcyjne wyłącznie na terenie Europy, wysokiej jakości tworzywa o pięknej kolorystyce oraz bezpieczeństwo zabawek PLAYMOBIL to kolejne zalety produktów tej marki, sprawiające że dorośli darzą je ogromnym zaufaniem i często po nie sięgają wybierając zabawki dla swoich Dzieci. To właśnie dzięki temu już 2,1 miliarda figurek PLAYMOBIL mieszka w dziecięcych pokojach na całym świecie.

 
Facebook