Masz pytanie?

PLAYMOBIL 9126 Schronisko i skalna wspinaczka

Zabawki

Cena:194.50
masz pytania?

Zabawki PLAYMOBIL stwarzają dzieciom wspaniałe możliwości odzwierciedlania i przeżywania świata w małym formacie!

PLAYMOBIL 9126 Skała do wspinaczki z chatą górską - Wybierz się w góry na niezapomnianą przygodę wraz z przyjaciółmi. Oskrywaj piękno natury wraz z mieszkającymi tam zwierzętami. Góry dają tak wiele możliwości! Stań na mostku obserwując ptaki przez lornetkę, wejdź na szczyt skały, tylko pamiętaj o zabezpieczeniach lub uprawiaj nordic walking, który może okazać się najbezpieczniejszą formą rozrywki.

Wymiary opakowania: 51 x 38 x 14 cm.

Niezwykle szczegółowe i realistycznie wyglądające detale inspirują Dzieci do budowania własnego „mini świata', w którym odgrywają scenki i wchodzą w role poszczególnych postaci. Dzięki temu zabawki PLAYMOBIL wspierają dziecięcy rozwój, pobudzają fantazję i kreatywność jednocześnie zachęcając do poznawania otaczającego świata. Ogromna paleta produktów obejmująca: zoo, farmę, stadninę, świat rycerzy i piratów, domki z wyposażeniem, szkołę, szpital, tematykę wakacyjną czy świat starożytny, sprawią że każde dziecko znajdzie tu coś co szczególnie je zainteresuje.
Staranny proces produkcji, zaawansowane technologicznie linie produkcyjne wyłącznie na terenie Europy, wysokiej jakości tworzywa o pięknej kolorystyce oraz bezpieczeństwo zabawek PLAYMOBIL to kolejne zalety produktów tej marki, sprawiające że dorośli darzą je ogromnym zaufaniem i często po nie sięgają wybierając zabawki dla swoich Dzieci. To właśnie dzięki temu już 2,1 miliarda figurek PLAYMOBIL mieszka w dziecięcych pokojach na całym świecie.

Facebook