• Maskotka interaktywna Magic Mixies Lampa Dżina Niebieska

Symbol: WLTMTI0UC048334
Wiek Od 3 lat
403.05
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
Kurier 12.99
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 100100100

Zostaw telefon

Prawdziwa magia powróciła w formie Magicznej Lampy Dżina Magic Mixies! Wewnątrz tej tajemniczej, złotej, magicznej Lampy znajduje się niebieski Dżin Mixie, który czeka aż ktoś go uwolni!

Nadszedł czas, aby Twoje dziecko podjęło magiczne kroki i aby wydarzyła się prawdziwa magia. Może się to stać dzięki tej wielofunkcyjnej Magicznej Lampie Dżina, która ma ponad 60 różnych światełek, dźwięków i reakcji!

Najpierw trzeba obudzić Dżina i użyć ukrytego w Lampie magicznego pierścienia. Gdy Twoje dziecko potrze Lampę, z jej dzióbka zacznie wydobywać się prawdziwa magiczna mgła, a umieszczony na niej klejnot zacznie świecić! Dzieci będą zachwycone zabawą z Dżinem Mixie, odkrywając sekrety, które skrywa Lampa. Gdy wszystkie zadania zostaną wykonane, niebieski Dżin Mixie magicznie wyłoni się z Lampy! Wyjmij swojego uroczego, niebieskiego, pluszowego dżina!

Magia i zabawa dopiero się zaczynają. Po wyjęciu Dżina Mixie z Lampy dzieci mogą użyć magicznego pierścienia, aby się z nim komunikować. Gdy Twoje dziecko nada swojemu dżinowi imię, może bawić się, korzystając z 3 różnych trybów Mixie trybu spełniania życzeń, trybu gry i trybu rozmowy. Dzięki świecącemu klejnotowi umieszonemu na czole Dżina Mixie, może on spełniać życzenia dzieci i nie tylko!

Kto wyłoni się z Magicznej Lampy Dżina Magic Mixies?

  • Potrzyj Magiczną Lampę i uwolnij Dżina! Kto wyłoni się z Lampy?
  • Z wnętrza Lampy wyjmij magiczny pierścień, który łączy się z Mixie! Poczuj PRAWDZIWĄ magię, gdy dotkniesz pierścieniem klejnotu znajdującego się na czole Mixie!
  • Użyj magicznego pierścienia i zobacz, jak z Lampy zacznie wydobywać się prawdziwa magiczna mgła, a z jej wnętrza wyłoni się niebieski Dżin Mixie.
  • Interaktywna, niebieska, pluszowa zabawka Dżin Mixie jest magiczna! Może spełniać życzenia, rzucać zaklęcia i wiele więcej!
  • Twój interaktywny Magic Mixie i Magiczna Lampa Dżina razem mają ponad 60 różnych światełek, dźwięków i reakcji!
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie